ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12
V pátek 27. 3. se vybraní žáci zúčastnili Poháru starostů ve florbale, kde obsadili krásné 2. místo.
Turnaj si všichni moc užili. Eva
Modráci a Žluťáci si vyzkoušeli pohyblivou kuličkovou dráhu.