Kraje pro bezpečný internet - 9. ročník

Publikováno: 14. 10. 2022, Autor: Administrátor

Vážení rodiče, milí žáci, dovolujeme si Vás upozornit na 9. ročník projektu Kraje pro bezpečný internet.


Účelem projektu je vzdělávat veřejnost a zejména mládež v oblasti užívání počítačů, tabletů a chytrých mobilních telefonů, upozorňovat na skrytá nebezpečí na internetu a cestou prevence tato nebezpečí minimalizovat. Žáci a studenti si mohou na webových stránkách prostudovat e-learningové kurzy a krátké videospoty na stále aktuálnější téma bezpečného chování na internetu. Kurzy jsou jako v předchozích letech doplněny novým soutěžním kvízem o věcné ceny.

Každý měsíc proběhne losování o cenu z úspěšných řešitelů soutěžního kvízu. Žáci a studenti se mohou také zapojit do náročnějšího Kvízu PLUS, který je určen zkušenějším a zvídavějším studentům. I zde mohou úspěšní studenti získat hodnotné ceny.

V souvislosti s nařízením GDPR je u dětí mladších 16 let vyžadován souhlas rodičů se zpracováním osobních údajů. Žáci/studenti musí při registraci zadat kontakt na jednoho z rodičů (telefon či e-mail). Pokud rodiče souhlas do 48 hod. udělí, bude soutěžící zařazen do slosování o hodnotné ceny, pokud ne, bude jeho registrace smazána a nebude moci být zařazen do slosování o hodnotné ceny.

Soutěž probíhá od 3. října do 28. února 2023.

Plakát