ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12
Děkujeme maminkám ze Spolku rodičů Na Beránku za dvě krásná ohniště.
Už se těšíme na 10.10., až na nich budeme opékat buřtíky.
MČ Praha 12 Vás srdečně zve do letního kina.