Ze života školy

Článek

DigiMAP

Dne 18.1. se reportéři z naší školy společně s panem ředitelem a paní zástupkyní vydali do firmy, která se zabývá vývojem a výrobou technologií, které jsou spjaty s počítačovou technikou. Tuto firmu (Microsoft), založil Bill Gates a jeho méně známý kamarád Paul Allen.

12. 2. 2018
Číst Více
Článek

Nabídka pracovní pozice asistent/asistentka pedagoga MŠ

Přijmeme asistenta/asistentku peadagoga mateřské školy. Nabízíme pracovní úvazek 30 hodin týdně, klidné a tvůrčí prostředí. Platové zařazení dle Nařízení vlády 564/2006 Sb.

10. 2. 2018
Číst Více
Článek

Klub zábavné logiky a deskových her

I ve druhém pololetí bude pokračovat klub zábavné logiky a deskových her. Přijímáme nové členy. Klub je zdarma. Přihlásit se můžete u paní učitelky Hany Havelkové (havelkova.h@naberanku.cz). Nabídka her, se kterými se seznámíte se neustále rozšiřuje.

03. 2. 2018
Číst Více
Článek

Nabídka stipendijního studia

The Prague British School nabízí ve spolupráci s městskou částí Praha 12, dvě možnosti stipendijního studia.
Více informací.

01. 2. 2018
Číst Více
Článek

Pracujeme v dílně

Již několik let jsme z prostorových důvodů neměli na naší škole učebnu dílen. Koncem září jsme zařídili jednu malou učebnu a šesťáci tam začali pracovat.

31. 1. 2018
Číst Více
Článek

Lednová diskotéka

Ve středu za námi do družiny přišli kluci Marek a Tadeáš z druhého stupně. Přinesli s sebou spoustu tašek. Z tašek vytahovali krabice a rozbalovali a zapojovali. Děti z růžové, modré a žluté družiny připravily třídu, aby v ní bylo hodně místa na tancování. A pak to začalo. Světla začala blikat, hudba hrát a děti tancovat.

29. 1. 2018
Číst Více
Článek

Tříkrálová slavnost 2018

U nás v družině chodili Kašparové, Melicharové a Baltazarové už v pátek 5.1. Zazpívali dětem a popřáli vše dobré v roce 2018.

25. 1. 2018
Číst Více
Článek

Advent ve 3.A

Vyráběli jsme adventní strom. Každé centrum vyrábělo něco na stromeček. Byli jsme se třídou v Černém divadle. Moc se nám to líbilo. Po Černém divadle jsme šli na trhy. Mohli jsme si tam koupit, co chceme. Jeli jsme na výstavu Josefa Lady. Ta se odehrávala v Tančícím domě.

25. 1. 2018
Číst Více
Článek

Zimní srdíčkové dny - poděkování

Děkujeme všem žákům, rodičům i pracovníkům školy, kteří přispěli v letošních zimních Srdíčkových dnech obecně prospěšné společnosti Život dětem. Podařilo se nám získat krásných 15 235 Kč.

25. 1. 2018
Číst Více
Článek

Listování Na Beránku

V pátek 5. ledna k nám do školy přijeli již podruhé herci se svým scénickým čtením v rámci projektu LISTOVÁNÍ. Tentokrát se zúčastnil téměř celý I. stupeň Začít spolu.

15. 1. 2018
Číst Více
Článek

Škola nás baví - 1.B

Do školy chodíme už skoro celé pololetí. A proč nás škola baví? Pomáháme si, pracujeme a  hrajeme si a tím se učíme. Centra aktivit zvládáme a dobře spolupracujeme.

13. 1. 2018
Číst Více

Nabídka kurzu grafomotoriky pro předškoláky

Bolí Vaše dítě ruka při kreslení? Nedrží správně tužku? Máte obavy, jak zvládne psaní? Nabízíme kurz grafomotoriky, při kterém se Vaše dítě naučí správně držet tužku pomocí speciálních cvičení.

10. 1. 2018
Číst Více
Článek

Vánoce v červené družině

Dárky od Ježiška rozbalovaly i děti v červeném oddělení školní družiny.

08. 1. 2018
Číst Více
Článek

Novoroční slavnost v družině

V roce 2018 jsme se v družině poprvé sešli 3.ledna na Novoroční slavnosti. Popřáli jsme si hodně zdraví v novém roce. Nechyběl ani slavnostní přípitek. Vyprávěli jsme si o novoročenkách, které poprvé v Čechách v roce 1826 rozeslal pan Chotek.

08. 1. 2018
Číst Více
Článek

Vánoce v šedém oddělení

22.12. byl šťastný den pro děti z šedého oddělení. Jak jinak než tajně k nám přinesl Ježíšek spoustu dárečků a potěšil všechny přítomné. Děkuji maminkám za pořádnou nálož cukroví, které nám dokreslilo tu správnou vánoční atmosféru. Užili jsme si to.

Adéla

07. 1. 2018
Číst Více