Další nabídka kroužků

Publikováno: 19. 9. 2019, Autor: Administrátor

Vážení rodiče, milé děti, přinášíme další nabídku kroužků pro školní rok 2019/20.


Kroužky organizuje Spolek Montessori cesta a jsou určené všem dětem z celé školy ZŠ a MŠ Na Beránku. Budeme rádi, pokud vás některý z kroužků zaujme. Pro letošní rok nabízíme několik nových kroužků. Stejně jako v předchozích letech najdete odkaz (proklik) na přihlašovací formulář u anotace příslušného kroužku.

Anotace a přihlášení

1) Každý formulář, který nyní slouží jako přihláška kroužku; budete jej moci použít (např. v pololetí) také k případnému odhlášení dítěte z kroužku.

2) V záhlaví každého formuláře (pro daný kroužek) máte přehled základních údajů (školní rok 2019/20, název kroužku + podrobněji termíny a časy konání, cena, lektor).

3) Na první e-mailovou adresu, kterou uvedete ve formuláři, tj. hned v první otázce, vám po odeslání formuláře přijde automaticky potvrzení se všemi vyplněnými údaji z přihlášky (máte tedy možnost následné kontroly a potvrzení, že přihláška byla řádně odeslána do systému evidence zájemců).

4) V přihlášce (Vám doručenému potvrzení) máte také uvedeny veškeré informace, které potřebujete k následné platbě:
číslo účtu: 2300489740/2010 Montessori cesta z.s.,
cena kroužku,
VS vašeho dítěte (pokud dítě nemá VS, napište prosím jméno dítěte do zprávy pro příjemce),
SS kód kroužku (trojmístné číslo 8XX :-).

Kroužky začnou v týdnu od 30.září, podrobné informace pošlou vedoucí kroužků v týdnu před zahájením. V 1. pololetí budou probíhat od 30.9 až 31.1.2020, celkem 15 lekcí. Kroužky tedy nebudou probíhat v týdnu podzimních prázdnin, tj. od 28.10 do 1.11.). V případě nejasností kontaktujte "kroužkovou podporu" na e-mailu: katerina.tomesova@zsmontessori.net