Fotbalový turnaj - Braník 2017

Publikováno: 07. 6. 2017, Autor: Lukáš Vlček

1. června se konal na fotbalovém hřišti ABC Braník fotbalový turnaj.  Fotbalistky a fotbalisté z Beránku nemohli u toho chybět. Akce byla určena pro chlapce z 1. a 2. tříd a děvčata z prvního stupně. Počasí se vydařilo na jedničku a před zraky nejednoho fotbalového diváka se odehrálo mnoho zajímavých, mnohdy i napínavých zápasů.


Hoši z tohoto velkého fotbalového klání vzešli na výbornou, když obsadili 2.místo.

Děvčata, která byla vedena pí. vychovatelkou Jelinkovou ze zeleného oddělení ŠD, dopadla ještě o chlup lepé. Celý turnaj ve své kategorii bezkonkurenčně ovládla. O této skutečnosti hovoří i skvělé skóre 27:0.

Pro děti byly připraveny doprovodné aktivity, kterými si mohly zpříjemnit čekání mezi zápasy, jako např. minigolf, skok do duchny, či výukový koutek, kde byly prověřeny jejich znalosti v oblasti kopané a mnoho dalších ...

Ceny pro zúčastněné předávala fotbalistka SK Slavia Praha a reprezentatka České republiky v ženské kopané, Simona Necidová.

Doufáme, že si děti z tohoto příjemně stráveného dopoledne, odnesly plno zážitků a nabraly nové zkušenost, které dokáží zužitkovat v nadcházejících akcích podobného typu.