Ježíšek ve školní knihovně

Publikováno: 07. 1. 2018, Autor: Administrátor

I školní knihovnu navštívil Ježíšek. Určitě jste i vy dostali pod stromeček nějaké knihy, ale pokud je už máte přečtené, pojďte se s námi podívat, co si můžete nově půjčit ve školní žákovské knihovně :-).


Detektiv Šikula dokáže vyřešit i ten nejtěžší případ. Vincent a Bóďa řeší Tajemství Hraničního lesa. Kočička Kiki je zvířátko z Kouzelného lesa. Zlobilky jsou holčičky, které moc a moc zlobily. Jedna si pořád vymýšlela, že ji něco kousne, druhá se nechtěla mýt, jiná stále na někoho neslušně ukazovala. Další se toulaly, bály se a byly strašné nepořádnice. Ale i kluci, mohou být pořádní NezbedníciKouzelný palác je první kniha ze série Tajuplné království.

Srozumitelný pohled na dějiny české i evropské přináší Dějepis v souvislostech. Shakespeare je dílo, které vám přiblíží 12 her slavného dramatika. Máte rádi otázky? Jistě vás potěší Malá velká kniha kvízů, která jich nabízí přes 4000. Antilopa a pavián. Co je to za nesourodý pár? Příroda vytváří různá Nečekaná přátelství. Podle knihy Zvířátka levou zadní si můžete uplést a ušít roztomilá zvířátka. Chcete rozumět svému pejskovi? Vizuální průvodce "psí řečí" je podtitul knihy Jak to ten pes myslí?.

Máte rádi knihy J. K. Rowlingové? Určitě vás zaujme titul Fantastická zvířata a kde je najít. V Dílně zázraků spravuje Jean zlomené duše. Chcete vědět Kam chodí kosmonauti na záchod? Víte, co dělá kaligraf nebo čalounice? Odpovědi a mnoho dalších zajímavých řemesel najdete v knize Vyber si své řemeslo. V edici Cestovatel časem se tentokrát podíváme na Vynálezy

Majda Čmuchalová tentokrát řeší Případ přízračného štěněte a ve Zvířecí nemocnici je Pejsek v pěkné bryndě. Malý Louis má zaručený návod Jak si vycvičit rodiče. Z Paříže do Paříže je neuvěřitelný, avšak pravdivý příběh dvou bratrů, desetiletého Josepha a dvanáctiletého Maurice.