Soutěže

Článek

Fotbalová cesta po Praze skončila

Dne 16.3.2016 se naše škola zúčastnila finálového turnaje Dětského fotbalového poháru. Do této fáze turnaje jsme se probojovali v předchozích měsících.

20. 3. 2016
Číst Více
Článek

Pražské poetické odpoledne Na Beránku

V úterý 24. února se sešli v aule naší školy milovníci poezie. 61 odvážných recitátorů z 1. - 5. tříd se popralo s trémou a přednesli básně různých autorů. Mezi nimi zazněly ve dvou případech i verše vlastní.

29. 2. 2016
Číst Více
Článek

Basketbal - starší žáci

Ve čtvrtek 25. února se starší žáci zúčastnili finálového turnaje v basketbalu. Svoji cestu turnajem dotáhli do vítězného konce.

29. 2. 2016
Číst Více
Článek

Dětský fotbalový pohár 1. - 2. třídy

Ve čtvrtek 4. 2. probíhalo ve sportovní hale Motorlet jedno z mnoha základních kol dětského fotbalového poháru.

09. 2. 2016
Číst Více
Článek

Florbal - 4. a 5. třídy

V úterý 2. 2. probíhal na naší škole florbalový turnaj žáků čtvrtých a pátých tříd.  Zástupci z naší školy bojovali skvěle a nakonec turnaj Prahy 12 vyhráli a postupují do pražského kola. Gratulujeme!!

03. 2. 2016
Číst Více
Článek

Bobřík informatiky - 1.místo

Gratulujeme Martinu Mráčkovi, který získal 1. místo v soutěži Bobřík informatiky v kategorii Benjamin. Spolu s dalšími 30 žáky obdržel všech 240 bodů. Celkem se soutěže v kategorii Benjamin zúčastnilo 15 058 žáků.

22. 12. 2015
Číst Více
Článek

Podzimní sběrová soutěž - výsledky

Podzimní sběrová soutěž pořádaná ve dnech 2. a 3.12. byla velmi úspěšná. Dokonce musel přijet další kontejner :-). Děkujeme všem, kteří se sběrové soutěže zúčastnili.

07. 12. 2015
Číst Více
Článek

Bobřík informatiky 2015

Soutěže Bobřík informatiky se letos účastnilo 81 žáků 5. až 9. tříd. Celkem devatenácti z nich se podařilo získat letos udělovaný titul Mistr kódu.

16. 11. 2015
Číst Více
Článek

Sběrová soutěž - starý papír

Již několik let se zapojujeme do soutěže ve sběru papíru, kterou pořádají České sběrné suroviny.

13. 11. 2015
Číst Více
Článek

Přírodovědný klokan - 9.třídy - výsledky

V pátečním dopoledni se sešlo dvacet soutěžících z řad žáků 9.tříd k řešení úloh soutěže Přírodovědný klokan. Úlohy byly stejně jako každý rok poměrně obtížné, při jejich řešení se účastníci pěkně zapotili.

16. 10. 2015
Číst Více
Článek

Přírodovědný klokan - 9.třídy

Milí deváťáci, pokud se chcete zúčastnit letošního ročníku soutěže Přírodovědný klokan, přihlaste se u svého vyučujícího matematiky do středy 14.10.

10. 10. 2015
Číst Více
Článek

Logická olympiáda 2015

Chcete si zasoutěžit? Registrujte se do 30.9.2015.

Logická olympiáda je určena všem žákům základních škol (a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií) a studentům středních škol, kteří mají hlavu na svém místě a chtějí porovnat své síly s ostatními z celé České republiky.