Soutěže

Článek

SUDOKU

Na konci ledna proběhlo školní kolo v SUDOKU pro žáky 2.stupně. Z mladších se přidaly 3.a 5. třídy.
Na 10 tabulek měli soutěžící 60 minut (3.třídy pouze 45 minut) a mohli získat 366 bodů.

07. 2. 2017
Číst Více
Článek

Matematická olympiáda kategorie Z5

Gratulujeme Aničce Fialové, která po školním kole MO postoupila do kola okresního, kde získala 12 bodů. Stala se úspěšnou řešitelkou a v konkurenci 106 žáků skončila na krásném 9. až 21. místě.

30. 1. 2017
Číst Více
Článek

Dětský fotbalový pohár 2017

Dne 18.1.2017 se naše škola zúčastnila  základního kola Dětského fotbalového poháru, který je určen pro děti 1. a 2. tříd. Turnaj se konal v hale Motorlet.

27. 1. 2017
Číst Více
Článek

Sudoku

V příštích dnech bude na naší škole probíhat turnaj v sudoku. Chcete si zatrénovat? Pravidla jsou jednoduchá. Začít můžete s variantou 4 x 4, 6 x 6, 8 x 8 nebo vyzkoušet hru pro začátečníky.

18. 1. 2017
Číst Více
Článek

Sběrová soutěž - prosinec 2016

Sběrová soutěž pořádaná ve dnech 20. a 21.9. byla úspěšná. Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili.

23. 12. 2016
Číst Více
Článek

Bobřík informatiky

V týdnu od 7. do 11. listopadu se v naší škole konal lov bobříků. Zúčastnilo se 153 lovců. Nebojte se, žádnému zvířátku se nic nestalo, lovili jsme totiž bobříky informatiky. Diplomy úspěšných řešitelů získalo celkem 46 žáků. Gratulujeme a těšíme se na další ročník soutěže.

23. 11. 2016
Číst Více
Článek

Jarní sběrová soutěž - výsledky

Jarní sběrová soutěž pořádaná ve dnech 16. a 17.6. byla úspěšná. Děkujeme všem, kteří se sběrové soutěže zúčastnili.

19. 6. 2016
Číst Více
Článek

Pohár primátorky hl. m. Prahy

V letošním školním roce jsme se zúčastnili 16.ročníku sportovní soutěže o Pohár primátorky hl. m. Prahy, do něhož se započítávají všechny výsledky škol v rámci 24.ročníku Poháru pražských škol - POPRASKu.

09. 6. 2016
Číst Více
Článek

Čokoládová tretra

V měsíci květnu se konal i druhý velký běžecký závod - Čokoládová tretra. Třeťáci odjeli na švp, a tak šanci dostali i mladší závodníci.

21. 5. 2016
Číst Více
Článek

Štafetový pohár

Dne 4.května se výběr žáků 1.- 5. tříd zúčastnil štafetového závodu v běhu na 100 m a 200 m. V oblastním kole jsme skončili na 5.místěTento den nás provázelo chladné počasí a déšť. Postoupili jsme do krajského kola.

14. 5. 2016
Číst Více
Článek

Výsledky celostátního kola soutěže Pangea

Dne 6.5. proběhlo celostátní kolo matematické soutěže Pangea. V tomto kole jsme měli dva zástupce: Ondřeje Kozáka ze 7.C a Jaroslava Macase z 8.B, kteří se probojovali mezi 60 postupujících ve své kategorii.

10. 5. 2016
Číst Více
Článek

Matematická soutěž Pangea - výsledky

Školního kola matematické soutěže Pangea se zúčastnilo celkem 307 soutěžících. Dvěma žákům z naší školy se podařilo probojovat do celostátního kola, kam postupuje šedesát soutěžících z každé kategorie. Gratulujeme Ondřeji Kozákovi a Jaroslavu Macasovi a držíme jim palce v dalším kole.

12. 4. 2016
Číst Více
Článek

Matematický klokan 2016 - výsledky

Soutěže matematický klokan se letos zúčastnilo celkem 417 žáků. Gratulujeme výhercům a těšíme se na další ročník.

02. 4. 2016
Číst Více
Článek

Ocenění z Pražského poetického setkání

Gratulujeme Aničce Fialové, která získala ocenění v obvodním kole Pražského poetického setkání 2016.

28. 3. 2016
Číst Více
Článek

I děvčata Na Beránku umí hrát fotbal

Ve středu 23.3.2016 v době, kdy už má plno dětí myšlenky na Velikonoce, jsme se s děvčaty z 1. stupně zúčastnili fotbalového dívčího turnaje pro základní školy Prahy 4. Tento turnaj pořádal fotbalový klub TJ ABC Braník. Dívky bojovaly ze všech sil na umělé trávě ve zdejším areálu.