Vánoční bazárek 2017

Publikováno: 12. 12. 2017, Autor: Kateřina Žežulková

Vánoční bazárek 2017

Blíží se Vánoce a s nimi i doba různých charitativních akcí, které mohou pomoci tam, kde je to potřeba. Na naší škole se už stalo tradicí pořádat v tomto čase Vánoční bazárek, jehož výtěžek putuje také na dobročinné účely a nejen na ně.


Děti z celé školy se sešly v pátek 1. prosince v obou tělocvičnách, aby tam připravily velké tržiště hraček, dobrot i zážitků pro ostatní. Kromě tradičního prodeje hraček, her a knížek jste si mohli letos nechat zaplést copánky nebo ochutnat cvrčky v karamelu. Bazárek také letos překvapil obrovským množstvím dobrot. Mohli jste ochutnat perníčky, bábovky, jablečný závin, muffiny i různé druhy cukroví. Téměř každý přinesl na bazárek spoustu věcí na prodej a domů si jich odnášel snad ještě víc J.

Výtěžek letošního bazárku je rekordní. Vybralo se neuvěřitelných 34 000 Kč. Částka bude rozdělena na tři různě velké sumy. Na projekt Adopce na dálku, prostřednictvím kterého již několik let podporujeme holčičku Gangothri z Indie, posíláme 5000 Kč. Také nadaci Dobrý anděl posíláme částku 10000 Kč. Zbytek peněz (19000 Kč) bude předán Spolku rodičů Na Beránku na zakoupení sportovního vybavení pro děti z naší školy.

Děkujeme všem dětem, pedagogům a rodičům, kteří pomohli s přípravou a průběhem letošní akce a všem přejeme krásné Vánoce s pocitem, že pomohli dobré věci.