Prodloužení registrace k zápisu

Publikováno: 04. 4. 2018, Autor: Administrátor

Vážení rodiče,

na stránce věnované zápisu do prvních tříd pro školní rok 2018/2019 najdete termíny zápisu, kritéria pro přijímání a registrační formulář k zápisu. Termín vyplnění registrace je prodloužen do 7.4.


Po vyplnění registrace škola připraví na základě Vámi uvedených údajů žádost o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2018/2019, která Vám bude při samotném zápisu předložena ke kontrole a podpisu. Registrace k zápisu slouží ke zjednodušení administrativního zpracování žádostí a eliminaci případných nejasností vzniklých špatně čitelným písmem při ručním vyplňování žádosti.

Vyplnění registrace slouží pouze k optimalizaci průběhu zápisu, její vyplnění nebo nevyplnění nemá žádný vliv na přijetí nebo nepřijetí dítěte, zároveň pořadí doručení vyplněné registrace není rozhodující v otázce přijímání dětí k základnímu vzdělávání.

Předem děkujeme za vyplnění registrace, ušetří Váš čas v průběhu samotného zápisu. Pokud registraci nevyplníte, obdržíte prázdný formulář přihlášky k vyplnění při zápisu.