Začít spolu - články

Článek

Kuličková dráha

Dne 13. 6. jsme šli s družinami do tělocvičny, protože tam na nás čekali lidé z DDM  Monet, kteří pro nás občas připravují různé zajímavé aktivity. Pak jsme se rozdělili na družiny a jeden namíchaný tým. Hned poté jsme začali usilovně pracovat na kuličkové dráze, která vedla až z tribun.

18. 6. 2017
Číst Více
Článek

Oznámení školní jídelny

Informace pro strávníky ve školní jídelně

18. 6. 2017
Číst Více
Článek

Družinový fotbálek

Dne 12. 6. 2017 se sešly všechny družiny, aby poměřily síly ve fotbalu. Letos probíhala utkání na dvou hřištích. V úvodu byl každému družinovému týmu přidělen soupeř. Dál nastupovali jenom vítězové z prvních zápasů. Potom už rozhodoval počet získaných bodů. Některé družiny měly velmi hlasité fanoušky. Chcete vědět, jak turnaj dopadl?

17. 6. 2017
Číst Více
Článek

Návštěva zahrady v Čestlicích

V úterý 13. 6. děti z 2.C navštívily dendrologickou zahradu v Čestlicích. Děti se dozvěděly zajímavosti o rostlinách, poznaly mnoho živočichů a mohly si vyzkoušet odchyt hmyzu. Hmyz potom zkoumaly ve speciálních krabičkách s lupou.

17. 6. 2017
Číst Více
Článek

Stará Živohošť - 3.A

Tuto školu v přírodě jsme si hezky užili poblíž slapské přehrady ve Staré Živohošti. Jídlo nám chutnalo, voda v bazénu byla příjemně slaná, učení probíhalo formou vycházek a odpolední program byl plný různorodých her s naší vychovatelkou Káťou. 

16. 6. 2017
Číst Více
Článek

Naše projekty ve 3.A

Některé děti si daly tu práci a spolu se svou rodinou doma připravily pro celou naši 3.A projekty k tématu: Přírodnina - surovina - výrobek.

15. 6. 2017
Číst Více
Článek

5.A na škole v přírodě

Tahle škola v příropdě byla na 1. stupni poslední ale nejlepší! Užili jsme si cestu vlakem k Železným horám, bílé jeleny, dravce i vodní bitvy. Viděli jsme jednu z nejstarších českých přehrad, naučili se hrát kroket i vypalovat lupou do dřeva. Vařili jsme i putovali údolím řeky Doubravy. Hlavně jsme ale byli spolu a děsně jsme si to užívali. 

15. 6. 2017
Číst Více
Článek

Výběrové řízení

Ředitel Základní školy a mateřské školy Na Beránku v Praze 12 vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici zástupce ředitele pro základní vzdělávání v programu Montessori.

15. 6. 2017
Číst Více
Článek

Pohádkový les v nemocničním parku

24.5. naše třída 3.A odjela do areálu Thomayerovy nemocnice, kde na zelené louce probíhal Pohádkový les pro pražské děti. Mohli jsme se tak seznámit s konkrétními odděleními této nemocnice a také si vyzkoušet úkony zdravotního personálu. Dětem se akce velmi líbila. 

14. 6. 2017
Číst Více
Článek

Hola, hola, škola v přírodě volá

Děti z 2.B vyjely na školu v přírodě do Jizerských hor a to na celých 7 dní. V pátek 26.5. se rozloučily s rodiči a vyrazily krásným autobusem do Janova nad Nisou. Tento den se seznámily s nádherným hřištěm u chaty Rychtářka, ve které jsme byli ubytovaní. Odpoledne jsme vyrazili na rozhlednu Královka a večer se rozřadili do skupin. Soutěžili jsme, kdo dříve najde cestu k pokladu.

12. 6. 2017
Číst Více
Článek

Dopravní den u Viničního domku

Děti z šedivé, růžové a modré družiny se dozvěděly mnoho zajímavých a důležitých informací.  Vyzkoušely si resuscitaci na figuríně, poznávaly dopravní značky, prohlédly si vybavení a auto městské policie. Velké děti zaujaly alkobrýle a otočný simulátor autonehody.

10. 6. 2017
Číst Více
Článek

Výstava fotografií z koncertu Muzikanti Na Beránku IX.

Výstava fotografií z koncertu Muzikanti Na Beránku IX. je ke shlédnutí do konce školního roku v hale naší školy. Fotoreportáž Fany Jesenské zachycuje atmosféru koncertů, soustředění i uvolnění muzikantů po vydařených výkonech.

09. 6. 2017
Číst Více
Článek

sCOOL web - 3. místo

V letošní soutěži školních webů se naše webové stránky umístily na krásném 3. místě. Naše škola získala digitální odznak 3. místo sCOOL web 2017 - hlasování odborníků.

09. 6. 2017
Číst Více
Článek

Budoucí prvňáčci - schůzka pro rodiče

Pozvánka - informační schůzka rodičů budoucích prvňáčků

08. 6. 2017
Číst Více
Článek

Fotbalový turnaj - Braník 2017

1. června se konal na fotbalovém hřišti ABC Braník fotbalový turnaj.  Fotbalistky a fotbalisté z Beránku nemohli u toho chybět. Akce byla určena pro chlapce z 1. a 2. tříd a děvčata z prvního stupně. Počasí se vydařilo na jedničku a před zraky nejednoho fotbalového diváka se odehrálo mnoho zajímavých, mnohdy i napínavých zápasů.

07. 6. 2017
Číst Více